Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Rymań - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Płoty

Płoty(Rymań + 24 km)

6 300 000 zł1 141 m² 5 521,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:25 212 m²

Atrakcyjna Nieruchomość Inwestycyjna przy węźle drogi S6 Berlin-Kołobrzeg - Doskonała lokalizacja blisko nadmorskich miejscowości. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Świdwin

Świdwin(Rymań + 25 km)

850 000 zł550 m² 1 545,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 970 m²

Młyn z 1908 roku z małą elektrownią wodną oraz oryginalnymi urządzeniami młynarskimi. Młyn zlokalizowany w malowniczej miejscowości gminnej w odległości 10 km od trasy 6.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gryfice

Gryfice(Rymań + 22 km)

1 400 000 zł630 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 282 m²

Polecamy Państwu obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 330 m2, położony w Gryficach. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2282 m2. W skład obiektu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Grzybowo(Rymań + 25 km)

2 100 000 zł334 m² 6 287,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Na sprzedaż funkcjonujący dom gościnny w nadmorskiej miejscowości Grzybowo. Lokalizacja Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, około 550 metrów od plaży. W pobliżu pensjonaty,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Gryfice

Gryfice(Rymań + 22 km)

620 000 zł698 m² 888,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:698 m²

Polecamy Państwu do kupna halę magazynową znajdującą się w Gryficach o powierzchni 698 m2, powierzchnia działki na której znajduje się magazyn to 1375 m 2. Przed obiektem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gryfice

Gryfice(Rymań + 22 km)

520 000 zł346,50 m² 1 500,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej, składającą się z parteru (pomieszczenia przeznaczonego na działalność) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona, ul. Spółdzielcza

Świdwin(Rymań + 25 km)

1 499 000 zł1 000 m² 1 499 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Przedstawiam państwu do sprzedaży halę magazynową, położoną w Świdwinie, na działkach nr 16/33, 16/34, 16/35 o łącznej powierzchni 0,98 ha. Zabudowana jest budynkiem murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony, ul. Broniszewska

Gryfice(Rymań + 22 km)

2 700 000 zł2 810 m² 960,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 165 m²

Polecamy Państwu obiekt handlowo-produkcyjny w Gryficach położony przy ulicy Broniszewskiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 2810 m2 zabudowana jest budynkiem biurowo- mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Trzebiatów(Rymań + 22 km)

1 200 000 zł303 m² 3 960,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 811 m²

Polecamy Państwu halę na sprzedaż położoną w Trzebiatowie z dobrym dojazdem do centrum miasta. Jest to nowo wybudowany obiekt o pow. 303 m2, wysokość 5,5 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Resko(Rymań + 21 km)

2 500 000 zł4 965 m² 503,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:29 600 m²

Polecamy Państwu zespół budynków gospodarczych wraz z budynkiem mieszkalnym położone w okolicy Reska. Zabudowania leżą na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2,96 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Rymań

Rymań,zachodniopomorskie

307 500 zł411 m² 747,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 265 m²

Cena Netto 250000 + Vat Cena brutto 307500 Na sprzedaż hala przemysłowo - magazynowa o powierzchni 411,18 m2 położona na działce o powierzchni 3265 m2. Na oglądanie proszę umawiać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rymań

Rymań,zachodniopomorskie

159 900 zł120 m² 1 332,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 773 m²

Cena Netto 130000 + Vat Cena brutto 159900 Na sprzedaż hala przemysłowo - magazynowa o powierzchni 120 m2 położona na działce o powierzchni 1771m2. Na oglądanie proszę umawiać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rymań

Rymań,zachodniopomorskie

1 250 000 zł38 800 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:38 800 m²

Super okazja! Z powodu wyjazdu za granice sprzedam,(super tanio - 26zł/m ) piękną posiadłość 3,88ha ziemi w tym: zajazd (restauracja i zaplecze,)+ dom/motel z kominkiem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij